Masz pytania?
Nasz Zespół Online jest do Twojej dyspozycji! Porozmawiaj na Czacie teraz

Pomoc na żywo
Toggle

Z naszą pomocą uzyskają Państwo optymalną wysokość zwrotu podatku ze Stanów Zjednoczonych

Średnia kwota zwrotu: $800

Rozpocznij tutaj!

error image

Nie tak szybko!

Ojej — coś pominąłeś! Uzupełnij brakujące pole, abyśmy mogli przejść dalej!

Zapomniałeś/aś wprowadzić część danych i uzupełniłeś/aś {[field_name]} w sposób nieprawidłowy. Popraw ten wpis, abyśmy mogli przejść dalej!

Nieprawidłowy format w {[field_name]}. Wprowadź {[field_name]} w przedstawionym formacie, abyśmy mogli kontynuować!

Ups - wprowadziłeś/aś {[field_name]} używając liter / znaków spoza alfabetu łacińskiego. Prosimy podać {[field_name]} korzystając wyłącznie z podstawowych liter, aby przejść dalej!

  • Step 1
  • Step 2

Kraj, z którego chcę uzyskać zwrot podatku:*

Potrzebna usługa*

Potrzebna usługa*

Potrzebna usługa*

Rodzaj dochodu*

  • Bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu
  • Życzliwi doradcy podatkowi
  • 24-godzinna pomoc online poprzez czat

Usługi Podatkowe
USA

Wiza J1 –
Zwrot podatku z USA

Czy pracowałeś w USA na wizie J1 i w ramach programu work & travel? Jeśli tak to z Twoich zarobków był odprowadzany podatek.

Prawo USA wymaga od Ciebie złożenia rozliczenia podatkowego. Dzięki temu też nie będziesz miał problemów w razie chęci powrotu do USA w przyszłości. Z naszą usługą Sprintax jest to bardzo proste.

Średnia kwota zwrotu podatku z USA wynosi $800 — czy zatem stać Cię na nieubieganie się o nią?

Więcej

Zwrot Podatku USA

Jeżeli pracowałeś w USA to z Twoich zarobków mógł być potrącany podatek. Wiele osób jest uprawnionych do otrzymania zwrotu podatku z USA, a dzięki naszej usłudze Sprintax możesz sprawdzić ile Ci się należy i w prosty sposób złożyć wniosek o zwrot do amerykańskiego urzędu skarbowego!

Więcej

Pracowałeś na amerykańskiej wizie?

Sprintax to prosty w użyciu system, który poprowadzi Cię przez każdy krok procesu rozliczenia podatkowego.

Dowiedz się więcej 

Przygotowanie amerykańskiego zeznania podatkowego

Osoby posiadające źródło dochodu w Stanach Zjednoczonych lub obywatele amerykańscy zamieszkali za granicą są prawnie zobowiązani do złożenia rocznego zeznania podatkowego dotyczącego podatków ze Stanów Zjednoczonych w ramach IRS. Nasz dedykowany Zespół doradców podatkowych ds. podatków ze Stanów Zjednoczonych i biegłych księgowych po zapoznaniu się z sytuacją może je dla Państwa przygotować.

Więcej

Zwrot tantiem z USA

Czy uzyskiwałeś/aś tantiemy w USA?

Jeżeli jesteś artystą, sportowcem lub występujesz na scenie i uzyskiwałeś tantiemy w USA, mógł Ci zostać naliczony zbyt wysoki podatek. Dzięki naszej usłudze Sprintax możesz sprawdzić czy należy Ci się zwrot tantiem z USA.

Więcej

US ITIN

Musisz złożyć amerykańskie zeznanie podatkowe lub chcesz ubiegać się o zwrot podatku, ale nie posiadasz numeru Social Security Number? Możesz złożyć wniosek o przyznanie numeru ITIN (Individual Tax Identification Number) już teraz. Bez numeru ITIN lub numeru ubezpieczenia społecznego, nie możesz podjąć pracy lub uzyskać zwrotu podatku z USA.

Więcej

US EIN

Lokalne i zagraniczne firmy prowadzące działalność w USA muszą posiadać numer Employer Identification Number (EIN), zwany również numerem Federal Tax Identification Number. Numer EIN jest nadawanym spółkom odpowiednikiem numeru Social Security Number (SSN).


Więcej

Karty płatnicze w USA

Noszenie ze sobą dużej ilości gotówki nie jest dobrym pomysłem podczas podróży lub na wakacjach. Dlatego stworzyliśmy doskonałe rozwiązanie — karta przedpłacona moneycard dla USA. Korzystaj z niej we wszystkich miejscach posiadających logo MasterCard.

Więcej

Nasz amerykański zespół do spraw podatków pomoże Ci
uzyskać maksymalną kwotę
zwrotu

Rozpocznij teraz

taxback.com zajął się moim zwrotem podatku z USA!

zwrot podatku to zadowolenia klienta
Example Video