Aktualizacja w związku z COVID-19: Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 24/7. #ZostańWDomu #BądźBezpieczny

Masz pytania?
Nasz Zespół Online jest do Twojej dyspozycji! Porozmawiaj na Czacie teraz

Pomoc na żywo
Toggle

Pomożemy Ci wystąpić o zwrot podatku z Australii lub złożyć rozliczenie podatkowe

Średnia kwota zwrotu: AU$2,600

Rozpocznij tutaj!

error image

Nie tak szybko!

Ojej — coś pominąłeś! Uzupełnij brakujące pole, abyśmy mogli przejść dalej!

Zapomniałeś/aś wprowadzić część danych i uzupełniłeś/aś {[field_name]} w sposób nieprawidłowy. Popraw ten wpis, abyśmy mogli przejść dalej!

Nieprawidłowy format w {[field_name]}. Wprowadź {[field_name]} w przedstawionym formacie, abyśmy mogli kontynuować!

Ups - wprowadziłeś/aś {[field_name]} używając liter / znaków spoza alfabetu łacińskiego. Prosimy podać {[field_name]} korzystając wyłącznie z podstawowych liter, aby przejść dalej!

  • Step 1
  • Step 2

Kraj, z którego chcę uzyskać zwrot podatku:*

Potrzebna usługa*

Potrzebna usługa*

Potrzebna usługa*

Rodzaj dochodu*

Nasze usługi to gwarancja maksymalnego, dopuszczalnego prawem zwrotu podatku.

ikona zwrotu podatku uzyskanego z tytułu pracy w czasie wakacji

Usługi zwrotu podatków
Australia

Zwrot podatku - wiza Working Holiday

Pracowałeś/aś w Australii?

Jeżeli tak, niezależnie od tego, czy jesteś w dalszym ciągu w Australii, czy wróciłeś/aś już do domu, ubiegaj się już teraz o zwrot swojego podatku! Zajmujemy się uzyskiwaniem zwrotu podatku z Australii dla osób łączących wakacje z pracą oraz backpackersów od 1996 r.

Średni zwrot podatku z Australii to AU$2,600.

Więcej

Zwrot składek emerytalnych Superannuation

Gdy pracujesz w Australii, Twój pracodawca odprowadza w Twoim imieniu składki na fundusz superannuation.

Gdy już opuścisz Australię na stałe, możesz odzyskać środki wpłacone na fundusz superannuation. Zwroty składek superannuation mogą wynosić tysiące dolarów! Porozmawiaj z nami już dziś na temat zwrotu składek superannuation.

Więcej

Średni zwrot podatku z Australii to AU$2,600

image

Nasz średni zwrot podatku z Australii to AU$2,600. Kwota australijskiego podatku, jaką możesz odzyskać, zależy od wielu czynników, takich jak długość okresu zatrudnienia, wysokości zarobków oraz kwoty odprowadzonego podatku. Nasi księgowi są ekspertami z zakresu australijskiego prawa podatkowego, dlatego zrobią wszystko co potrzebne, abyś otrzymał/a maksymalną możliwą kwotę zwrotu podatku z Australii.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Australii musisz przebywać tam przez nie mniej niż sześć miesięcy. Rok podatkowy w Australii trwa od 1 lipca od 30 czerwca. Otrzymanie oszacowania kwoty zwrotu podatku z Australii nic nie kosztuje, a zatem skorzystaj już dziś z naszego australijskiego kalkulatora podatkowego i sprawdź, ile Ci się należy.

Dowiedz się więcej

Zwroty podatku dla obywateli Australii

Wszyscy obywatele Australii oraz rezydenci są prawnie zobowiązani do składania rozliczenia podatkowego na koniec roku rozliczeniowego. Za niedopełnienie tego obowiązku można dostać karę finansową. Nasz australijski zespół złoży Twoje rozliczenie podatkowe, i sprawdzi, czy należy Ci się zwrot podatku.

Więcej

Zwrot Podatku dla Studentów

Studiowałeś w Australii?

Jeżeli pracowałeś/aś na część etatu, aby zdobyć pieniądze na studia w Australii, możemy pomóc Ci odzyskać zapłacony podatek w ramach naszych usług zwrotu podatku dla studentów. Sprawdzimy również, czy nie należy ci się jakaś inna ulga podatkowa.

Więcej

Pracownicy zatrudnieni w górnictwie oraz przy wydobyciu ropy i gazu

Pracowników zatrudnionych w górnictwie oraz przy wydobyciu ropy i gazu w Australii obowiązuje złożenie rocznego zeznania podatkowego. Mogą oni również ubiegać się o zwrot podatku, a jeśli pracują w odległej lokalizacji mogą kwalifikować się do skorzystania z ‘Zone Tax Offset’. Nasza usługa specjalnie przygotowana dla pracowników branży wydobywczej da Ci pewność, że skorzystasz ze wszelkich odliczeń i ulg podatkowych, do których możesz mieć prawo.

Więcej

Australijski Tax File Number (TFN)

Wybierasz się do pracy w Australii?

Jeżeli tak, będziesz potrzebować numeru Tax File Number (TFN), aby nie zapłacić za dużo podatku. TFN jest australijskim numerem podatkowym, który jest potrzebny do rozpoczęcia pracy, otwarcia konta bankowego lub ubiegania się o zwrot podatku.

Więcej

Australijski numer podatkowy (Australian Business Number [ABN])

Numer ABN jest nadawany przedsiębiorstwom przez Australian Business Register. Musisz posiadać taki numer, jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Australii jako osoba samozatrudniona.  Jeżeli nie posiadasz numeru ABN, dostawcy mogą wstrzymywać płatności. Możemy złożyć wniosek o nadanie numeru ABN w Twoim imieniu.

Więcej

Posiadacz wizy TSS 482 (Zamiennik wizy 457)

Osoby przebywające w Australii na podstawie wiz typu TSS 482 czy 457 obowiązuje złożenie rocznego zeznania podatkowego zgodnie z warunkami wizy. Może im przysługiwać również zwrot podatku i mogą o niego wystąpić. Należy w tym celu złożyć zeznanie podatkowe. W ramach naszych szytych na miarę usług dla posiadaczy wiz sub-kategorii TSS 482 przeprowadzimy Cię przez proces złożenia zeznania podatkowego i sprawdzimy wysokość należnego zwrotu.

Więcej

Nasz australijski zespół do spraw podatków
pomoże Ci uzyskać
maksymalną dostępną kwotę zwrotu podatku

Rozpocznij teraz

Taxback.com zajął się zarówno zwrotem mojego podatku dochodowego, jak i Superannuation

zwrot podatku to zadowolenia klienta
Example Video

Wolisz porozmawiać z nami osobiście? Odwiedź nasze najbliższe biuro już dziś

Nasz pierwszy oddział w Australii otworzyliśmy w Sydney. Od tego momentu, powstało 5 kolejnych oddziałów w skali całego kraju. Innymi słowy, w obecnej chwili działalność nasza obejmuje większą część popularnych obszarów o największym zaludnieniu, w których koncentrują się miejsca pracy w Australii. Służymy fachowym doradztwem podatkowym Nasi klienci mogą ubiegać się o zwrot podatku na miejscu lub złożyć wniosek o australijski numer identyfikacji podatkowej TFN. Nasz zespół z uśmiechem wita każdego klienta i w każdej sytuacji śpieszy Państwu z pomocą. Już dziś zapraszamy Państwa do kontaktu z dogodnie zlokalizowanym oddziałem.

Wybierz najbliższą lokalizację na mapie

Cairns Brisbane Sydney Melbourne Perth
Cairns
Brisbane
Sydney
Melbourne
Perth
x Place Icon

Oddziały Taxback w Australii